JSME ČESKÁ RODINNÁ FIRMA ...

Jsme rodinná firma a výtečné české lahůdky pro vás s láskou vyrábíme už přes 25 let. Od vyhlášených plněných baget, které jsme prodávali v začátcích na pražském Hlavním nádraží, byl už jen krůček k výrobě dalších delikates, které dnes tvoří náš rozsáhlý sortiment. Díky několika směnnému provozu výroby, vlastnímu vozovému parku s chladicími vozy a přípravnám přímo na jednotlivých prodejnách,  jsou naše lahůdky v jakoukoliv denní dobu neustále čerstvé a k nakousnutí.

KVALITA …

Pracujeme s kvalitními surovinami a dodavatele si pečlivě vybíráme. V našich lahůdkách najdete jen uzeniny s vysokým podílem masa, poctivou českou majonézu, kterou si vyrábíme sami, klasické znojemské okurky nebo osvědčené sýry. Margarín je pro nás zakázané slovo – používáme jen máslo, sádlo a kvalitní rostlinné oleje.

POCTIVOST ... KVALITA ... TRADICE ...

TRADICE…

Veškeré pochoutky vyrábíme ručně dle tradičních a prověřených receptur a každý náš výrobek má za sebou kus historie. Koláče voňavé po rumu pečeme poctivě dle staré podkrkonošské receptury, náš vyhlášený bramborový salát připravujeme klasicky dle rodinného vánočního receptu paní majitelky. A tak to máme se vším.

POCTIVOST…

Poctivost pro nás znamená uchovat klasickou českou chuť tak, jak ji všichni známe a milujeme. S tím jde ruku v ruce naše filozofie zákazu používání jakýchkoliv náhražek. I díky tomu se Libeřské lahůdky staly pojmem a žádanou klasikou. Věříme, že i vám u nás bude chutnat.